STANDART ODA

Şato Otel, Akdağmadeni'nin muhteşem manzarasına karşı konumlanarak kurulmuştur. Tarihin ve yeşilin buluştuğu şehir Akdağmadeni, siz değerli konuklarımız için keşfedilmeyi beklemektedir. Akdağmadeni Otel arayışındaysanız eğer hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi sizlere evinizde hissettiğiniz konforu vadediyoruz. Doğanın, yeşilin ve muhteşem manzaranın özlemini iliklerinizde hissediyorsanız bu fırsatı kaçırmayın deriz. Günümüzde şehirleşme ve betonlaşma faaliyetleri nedeniyle temiz havaya muhtaç kaldık. Bu nedenle ara sıra da olsa kendimizi doğanın güzelliklerine bırakmak isteyebiliyoruz. Akdağmadeni Şato Otel ve çalışkan ekibi sizlere hizmet vermekten memnun olacaktır. Öyleyse ne duruyorsunuz hemen yola çıkın!

Akdağmadeni Otel fiyatları ve Akdağmadeni Otel hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

ODA SERVİSİ

Standart Oda

  • Yatak
  • Oda Servisi
  • Sınırsız İnternet
  • Banyo
  • Kablolu TV
  • Balkon

Akdağmadeni otelin sizler için hazırladığı birçok hizmet bulunmaktadır ve bu hizmetler günden güne katlanarak artmaktadır. Kendisini her geçen gün yenileyen ve geliştiren ekibimizle sizleri bekliyoruz. Şato Otel'in hizmetlerinden yararlanmak, öneri ve isteklerinizi bizlere sunmak için Akdağmadeni'ndeki evinizi ziyarete bekleriz!

Ankara Seo

Otomatik Kapı Ankara

Ankara İç Mimarlık

Otomatik Kapı

Bez Çanta

Metal Etiket

ankara ilaçlama

otomatik panjur

Tork Anahtarı

Alüminyum Doğrama Ankara

Elektrikli Tork Anahtarı

aracımı kiraya vermek istiyorum